Топ содржини

MV Agusta преку проектот Lucky Explorer влегува во популарната Adventure категорија!

По стапките на поголемиот брат и помалиот Versys го менува својот изглед и доби некои нови „гаџети”

На само неколку недели пред новото издание на EICMA Yamaha го претстави последниот елемент во MT гамата, супермоќниот MT-10. 

Реклами