Топ содржини

Како што можете да забележите по огласите за продажба на мотоцикли, возраста се повеќе ги принудува возачите засекогаш да се откажат од своите мотоцикли.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Во Хонда салонот на Макпетрол пристигна новиот Honda CB125R 2018.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Макпетрол помогна во организацијата на „1st Skopje Vespa Days“.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами