23146092_10214289260336038_1087434001_n
Опис (видлив во огласот)Се продава BMW S1000RR во одлична состојба
Скопје
10.500 EUR
m1
Опис (видлив во огласот)Choper 125 cc. Registriran do 10.07.2018 Proizveden 07/prva reg 2009. Dobra sostojba. Kontakt: 075/ 314 - 483. Voisl
Велес
300 EUR
18274862_1456519014371497_1729040510141827998_n
Опис (видлив во огласот)Prodavam Suzuki Gsx-R 750 vo perfektna sostojba kompletno servisiran(Lance bregasta,Svekici,filter maslo,KN VOZDUSEN FIL
Куманово
2.500 EUR
21769530_1793055127391045_226194346_n
Опис (видлив во огласот)Продавам Кавасаки Нинџа (ZX-6R), регистриран до крајот на годината, во одлична состојба. Вреди да се види.
Скопје
3.200 EUR
image-0-02-05-035d4c98658dd24f49572e7d764dcb2cf9ad9f891b6b642f87cfb480f8963551-V
Опис (видлив во огласот)Oldtimer во идеална возна состојба, со документи, спремен за регистрација. 4 брзини + рикверц, рачна кочница, опрема.
Скопје

Мото огласи

Реклами