МК Конзули: 8-ми мото собир

Oваа година МК Конзули ќе го организира својот осми по ред мото собир на 11 Август (сабота). 

Настанот ќе се одржи во Paradiso Night Club во Битола.

phoca thumb l bitola sobir 2014 157

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!