8-ма крводарителна акција и 10-ти роденден на Guardian Angels MC - Macedonia

 Ви ја најавуваме 8-та Моторџиска Крводарителна Акција на Guardian Angels MC, и 10-от Роденден на клубот кои ќе се одржат на 20-ти октомври 2018 година.

Крводарителната акција ќе се одржи традиционално во просториите на Даре Џамбаз, почнувајќи од утрината па се до пладне.

10-от роденден на мото клубот ќе се оддржи во Led Zeppelin во Лептокарија, повеќе инфо за бендот и самиот настан следува наскоро.

Ви благодариме

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт.