Мотори.ком.мк форум

Добредојдовте на форумот

Претставување

Нов возач? Или едноставно нов си на сајтот? Повели, напиши некој збор за себе.

Теми
48
Мислења
382
Теми
48
Мислења
382

Мото клубови

Место за претставување на мото клубови. Објави, соопштенија, фотографии од собири, странски клубови...

Теми
3
Мислења
26
Теми
3
Мислења
26

Мото случувања

Мото настани

Родендени на клубови, собири, журки..

Теми
27
Мислења
238
Теми
27
Мислења
238

Патеписи

Репортажи од патувања на нашите моторџии низ целиот свет

Теми
15
Мислења
171
Теми
15
Мислења
171

Мото почетоци

Малку историја и по некоја пожолтена црно-бела фотка. Македонските мото почетоци....

Теми
3
Мислења
66
Теми
3
Мислења
66

Викенд возења

Кој бил, каде бил, со кого бил, што видел, како си поминал на викенд возењето...

Теми
14
Мислења
281
Теми
14
Мислења
281

Мотори

Сервис

Сите прашања и одговори поврзани со сервис на моторите

Теми
59
Мислења
1.216
Теми
59
Мислења
1.216

Опрема и делови

Дискусија за мото опрема и делови за мотори

Теми
47
Мислења
504
Теми
47
Мислења
504

Слики и видеа

Фотки и видеа од мотори, место за се што мислите дека е интересно да се сподели

Теми
18
Мислења
269
Теми
18
Мислења
269

Општо

Општа дискусија за мотори

Теми
111
Мислења
1.902
Теми
111
Мислења
1.902

Мото спорт

Дискусија за секакви мото трки и вести од мото спортот
Теми
5
Мислења
27
Теми
5
Мислења
27

Скутери

Сервис

Сите прашања и одговори за сервис на скутери

Теми
30
Мислења
254
Теми
30
Мислења
254

Опрема и делови

Дискусија за мото опрема и делови за скутери

Теми
9
Мислења
137
Теми
9
Мислења
137

Слики и видеа

Фотки и видеа од мотори, место за се што мислите дека е интересно да се сподели

Теми
3
Мислења
39
Теми
3
Мислења
39

Се за скутерите

Општа дискусија за скутери

Теми
15
Мислења
67
Теми
15
Мислења
67

За форумот

Прашања, поплаки, пофалби, желби..

Место за прашања поврзани со форумот, поплаки, желби...се што ви лежи на душа, овде.

Теми
8
Мислења
54
Теми
8
Мислења
54

Онлајн членови

No members online now.

Статистика

Теми
415
Мислења
5.633
Членови
450
Најнов член
Drasko

Статуси

si4ko e fetko
Здраво на сите, јас сум нов на форумот МОТОРИ.КОМ.МКФОРУМ моето име е Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Здраво на сите, јас сум Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Jedi wrote on Danilo Stankovik - KROKO's profile.
Здраво Данило!
Првиот пост на форумот уствари ќе ми биде пост на твојот профил. Ова како комплимент ке му дојде хаха... :)
Би сакал да ме упатиш во врска со сервисирање на моторот (honda cbr600rr 2007god).
Како би можел лично да те исконтактирам?
Фала и поздрав!
Во виното е вистината, а во ракијата глупостите!!!